Urząd Miejski w PrzecławiuAktualności
Aktualności
Gminna Biblioteka Publiczna w Przecławiu - Odział dla Dzieci zorganizowała w dniach od 1 września do 1 grudnia konkurs pt.: "Przedszkolaki - Zaczytane Dzieciaki".
Konkurs był skierowany do wszystkich oddziałów Samorządowego Przedszkola w Przecławiu
Aktualności
Gmina poszukuje osoby, która podjełaby się adopcji psa. Pies jest przebadany weterynaryjnie, odrobaczony i zaszczepiony. Dla nowego właściciela zostanie zakupiona karma w wysokości 300zł.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

Aktualności
Uprzejmie informujemy mieszkańców, że na terenie Gminy Przecław będą prowadzone prace badawcze przez firmę Geofizyka Kraków.
Widoczne w okolicy paliki z żółtą kokardą wyznaczają linię, wzdłuż której będzie rozłożony kabel pomiarowy na powierzchni ziemi. Sprzęt nie przewodzi prądu i jest absolutnie bezpieczny dla otoczenia.
Za niewielkie niedogodności przepraszamy, a zarazem prosimy mieszkańców wyrozumiałość.
Aktualności
POMOC DO SZPIKU KOŚCI!
W Przecławiu rusza akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Każdy kto w dniu 11 stycznia 2015r. w dniu akcji WOŚP przyjdzie do Miejskiego Centrum Kultury w Przecławiu i zechce oddać dwa wymazy z jamy ustnej, trafi do bazy  potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcja organizowana jest przez Miejskie Centrum Kultury w Przecławiu oraz Stowarzyszenie „Ludzie Dobrej Woli” przy wsparciu Fundacji DKMS...
Aktualności
14 grudnia mieszkańcy Kiełkowa wraz z mieszkańcami innych miejscowości naszej gminy mieli możliwość zobaczyć na żywo występ zespołu Chilla Quartet wchodzącego w skład Mieleckiej Orkiestry Kameralnej.  Koncert zorganizowano na scenie Świetlicy Wiejskiej SDK w Kiełkowie. Podczas koncertu zespół wykonał światowej...

Aktualności

Koncert Noworoczny w Przecławiu - 2012

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Wirtualne miasto

 

Rynek w Przecławiu Online

Stadion Miejski w Przecławiu

Plac zabaw w Przecławiu